Baví tě design a sociální sítě?
Hledáme grafika v Hradci Králové!

Kreatika - Emoji wow
Kreatika - Emoji love
Kreatika - Emoji smile
Kreatika - Emoji like

Kdo jsme?

Před šesti lety jsme začínali jako dva grafici na volné noze tvořit brožury a letáky. Nyní jsme tým skoro 20 nadšenců a náš cíl je jednoduchý: „Dělat práci, která nás baví a naplňuje“. Naším denním chlebem je tvorba grafiky, fotografií, videí a animací pro sociální sítě. Děláme pro skvělého klienta Knihy Dobrovský, jedno z největších knihkupectví u nás – lovebrand, který hýbe světem knih.

Jsme mladý kolektiv, nejen kolegů, ale hlavně kamarádů, kteří si vždy rádi poradí, pomohou a navzájem se rozesmějí. Náš věkový rozsah je 20–28 let. Pracujeme v příjemné a uvolněné atmosféře. Někdy až tak uvolněné, že to připomíná třídu na základní škole, když zrovna propukne přestávka a učitelka odejde z místnosti. S pohodovými majiteli a kolegy můžeš mluvit o všem narovinu, není tak problém zlepšit cokoliv, co by ti nevyhovovalo.

Sova Dobro.Mila

Co tě u nás čeká?

Budeš vymýšlet a vytvářet vizuály ve Photoshopu, Illustratoru a InDesignu pro online a tisk pro super značky. Hrát si s materiály pro sociální sítě a ladit design, aby měl co největší přínos pro naše klienty.

Nečekej žádné smrtící deadliny a desítky hodin přesčasů, ideálně jsi kolem čtvrté na cestě domů a ráno nemusíš hrotit zmeškaný autobus.

Budeš se toho hodně učit, náš obor je plný neustálých změn. Za pět let může být hlavní marketingový kanál virtuální realita, kdo ví.

Knižní mág - Staň se dobrým knihkupcem
Kniha - Hercule Poirot
Kniha - Historie včel

Jsi ten pravý?

Přestože máme skvělý kolektiv a naše práce je pro nás zábavou, budu k tobě nyní upřímný. Není to práce pro ustrašence a lenochy. Naše cesta je plná náročných výzev, profesního a osobního rozvoje. Pokud půjdeš s námi, brzy zjistíš, že limity doteď existovaly pouze v tvé hlavě.

Pokud nyní nic neumíš a jsi ochoten se vše potřebné naučit, u nás vždy najdeš oporu a pomoc, abys vše zvládl. První měsíce to bude naše společná investice do tvé budoucnosti. Možná se na začátku budeš muset trošku uskromnit, ale jestli opravdu chceš dělat práci, která tě bude bavit, věříme, že to za to stojí. (O hodnotě investice do vlastního vzdělání napsal náš šéfík Kuba pěkný článek.)

Je na tobě rozhodnout se, kterou cestou se chceš vydat. Prosluněným údolím klidné pohodové práce, ve které je nejnáročnější úkol vydržet do oběda vzhůru nebo se vydáš s námi na vrchol nejvyšší hory světa? Je to cesta plná výzev, které budeš muset pokořit, aby ses stal tím nejlepším grafikem.

5 skvělých věcí, díky nim je to nejlepší práce

1. Skvělý tým

Popsat kulturu Kreatiky je obtížné, pokud ji nezažiješ na vlastní kůži. Máme tu téměř vše od naprosto pitomého humoru, který přichází na řadu, když už je pozdě a začínáme cítit únavu. Ovládáme také sofistikovanější zábavu, jako je šťastnej candát, ale hlavně to negoogli. :-) Přestože se zdá, že se chováme jako děti, dokážeme naprosto přirozeně přejít k řešení závažných témat a být si oporou i v těch těžších chvílích.

2. Skvělé vybavení

Chceme, abychom všichni pracovali s nejlepšími nástroji a vybavením. Věříme, že věci nám mají práci usnadňovat, a proto investujeme jen do těch, které považujeme za nejlepší. Vybíráme nejvyšší sestavy iMaců, top produkty od Wacomu, špičkový fotoaparát Canon 5Dmark IV i zdravotní židle od SpinaliS. Zkrátka všechno tak, abychom si co nejvíce zpříjemnili práci.

Kreatika - Špičkove vybavení

3. Skvělé projekty

Nekývneme na každý projekt, který se naskytne. Pečlivě si vybíráme, čemu budeme věnovat svou energii. Věříme, že pokud nás klienti budou bavit, jsme schopni vnášet do projektů kreativní nápady a spolupráce je prospěšná oběma stranám.

4. Skvělý šéf

Kuba je kapitán naší agentury. Odhodlaný udělat cokoli, co je třeba pro splnění společného snu. Jeho hlavním úkolem je postarat se o spokojenost našeho týmu i klientů. Rád nás posouvá neustále kupředu, takže nakonec dokážeme věci, které jsme dříve považovali za nemožné. Každý měsíc se s ním potkáš na kafi, kde mezi čtyřma očima můžeš vyřešit cokoli, co by tě trápilo.

5. Skvělý rozvoj

Kreatika se velmi rychle rozvíjí, což představuje skvělou příležitost každého jednotlivce v týmu. Neustále pracujeme na tom, abychom poskytovali nejlepší možnosti růstu a profesní realizace v oboru. Centrem všeho je hravý systém, který tě provede začátky a naučí vše potřebné, aby ses mohl stát expertem ve svém oboru.

Kdy se nehlásit?

Myslíš si, že už všechno umíš

Pokud jsi přesvědčen, že všechno víš a znáš, tak si nebudeme moc rozumět. Tvůj potenciál je už teď omezen – tebou.

Očekáváš, že dostaneš něco zdarma

Práce v Kreatice je zábavná, ale i těžká a pokud nemakáš, nic nedostaneš. Náš největší pracovní benefit je, že můžeš přijít do práce kdykoliv chceš, klidně v 7 hodin ráno nebo o víkendu.

Máš zájem o externí spolupráci, nebo hledáš brigádu

Hledáme parťáka na celý úvazek. Pokud nebudeš pracovat každý den, nezvládneš dělat práci v takové kvalitě, jakou bychom chtěli.

Josef Čáslavka

Zní to všechno fajn?

Pak už stačí jen vyplnit dotazník a ucházet se o práci :-)

Vyplnit dotazník

Těším se na viděnou!
Pepa