Co nás dělá jedinečnými?

Náš skvělý tým, který se pro Vás roztrhá.

Kreatika - Emoji wow
Kreatika - Emoji love
Kreatika - Emoji like
Kreatika - Emoji smile
Svou práci milujeme

Svou práci milujeme

Věříme, že práce srdcem je jediná možnost, jak vytvářet skvělé věci. Stejně jako si rádi hrajeme, tak stejně rádi pracujeme a překonáváme každodenní výzvy tvořivosti. Těšíme se každý den do práce na své kolegy a na to, co nás společně čeká.

Jedním z důvodů, proč je práce v Kreatice tak super, je, že stojíme na principech svobodné firmy. Respekt, otevřenost, upřímnost, zpětná vazba, samostatnost, ale také zodpovědnost jsou pro nás velmi důležité.

Pro výsledky uděláme cokoli

Pro výsledky uděláme cokoli

Když si představíte skvělou práci, která vás baví, není až takový problém dělat šílené věci. Jdeme tak za hranici očekávání a přinášíme našim klientům stále lepší výsledky. Natáčíme a fotíme v noci, o víkendech i v mínus 20 stupních.

Jsme ochotni zůstat v práci přes noc, jen abychom úkol dokončili včas. Zajímavá byla výzva ke zpracování 52 stránkového magazínu během dvou dnů, do kterých jsme nakonec vtěsnali přes 160 hodin práce.

Hledáme smysluplnou spolupráci

Hledáme smysluplnou spolupráci

Partnerství založené jen na zisku nehledáme, pracujeme pouze s klienty, se kterými si skvěle rozumíme. Chceme s nimi sdílet zapálení pro jejich produkt či projekt, jelikož víme, že jen taková spolupráce vede ke skvělým výsledkům.

Těžíme z dlouhodobých partnerství

Investujeme energii do poznání našich klientů. Přestože je to běh na dlouhou trať, věříme, že se z dlouhodobého hlediska vyplatí. Pokud detailně poznáme klientův projekt, jeho starosti, jeho zákazníky, jeho touhy, tak jsme schopni přijít s vhodným řešením. To by nemuselo přijít, pokud bychom znali pouze marketing a sociální sítě a nebo naopak jen samotný produkt. Propojujeme se tak s DNA daného klienta a doplňujeme chybějící části marketingového týmu.

Těžíme z dlouhodobých partnerství

Rádi hledáme a rozvíjíme talenty

Vyhledáváme spolupráci s talentovanými a ambiciózními lidmi. Staráme se, aby v práci nacházeli nové výzvy, které naplno rozvinou jejich potenciál.

Známe hodnotu, kterou neustálé systematické vzdělávání přináší. Jak z hlediska dovedností, které přinášíme ke stolu klientům, tak i při udržení motivovaných a angažovaných osobností.

Rádi hledáme a rozvíjíme talenty

První nápad nemusí být ten nejlepší

Máme zájem dělat věci tak, aby dávaly smysl. První či jednoduché nápady většinou ani nezrealizujeme. Kritické zkoumání je jedním z předpokladů k tomu, abychom nakonec přišli s něčím naprosto skvělým.

První nápad nemusí být ten nejlepší