Staň se součástí skvělého příběhu.

Práce, kterou budeš mít rád, vstávat s úsměvem a těšit se na kolegy.

Kreatika - Emoji like
Kreatika - Emoji wow
Kreatika - Emoji smile
Kreatika - Emoji love

O jakých parťácích sníme?

Videomaker

Baví tě vyprávět příběhy pomocí videa? Nezalekneš se pokročilé postprodukce? Pak pro nás jsi ten pravý.

Grafik

Je pro tebe grafika nejen uměním ale i nástrojem k prodeji? Rád přemýšlíš, jak s její pomocí upoutat zákazníky? Pak pro nás jsi ten pravý.

Nenašel jsi pozici pro tebe? Ale co kdyby?

Sice nyní hledáme kolegy na jiné pozice, ale noví talenti nám vždy udělají radost. Pokud myslíš, že do Kreatiky patříš, napiš nám. Možná nás přesvědčíš :-)

Prozraď nám něco o sobě

O Kreatice

Před pěti lety jsme začínali jako dva grafici na volné noze tvořit brožury a letáky.

Nyní jsme tým osmi nadšenců, kteří mají jednoduchý cíl. Dělat práci, která je baví a naplňuje. Naším denním chlebem je tvorba grafiky, fotografií, videí a animací pro sociální sítě.

Pracujeme pro skvělé klienty jako jsou Knihy Dobrovský - lovebrand, který hýbe světem knih.

Jsme mladý kolektiv, nejen kolegů, ale zároveň kamarádů. Pracujeme v příjemné a uvolněné atmosféře. S pohodovými majiteli a kolegy můžeš mluvit o všem narovinu, není tak problém zlepšit cokoli, co by ti případně nevyhovovalo.

Hodnoty, které nás drží pospolu.

Napoví, zda u nás budeš šťastný :-)

Obrázek milujeme pondělky

Milujeme pondělky

Rádi makáme, naše práce nás baví a naplňuje. O víkendu se tak nemůžeme dočkat, až zase budeme moct jít do kanceláře. A nejen kvůli práci, ale hlavně kvůli skvělé partě kolegů a přátel.

Obrázek jsme otevření

Jsme otevření

Každý má možnost vnášet do projektů své nápady. Sdílíme veškeré informace, včetně těch finančních, jsme zkrátka 100% upřímní a otevření.

Obrázek neustále se zlepšujeme

Neustále se zlepšujeme

Všichni se neustále učíme nové věci a zlepšujeme své dovednosti. Nezalekneme se žádné výzvy a nepřestaneme dokud nenajdeme nejlepší řešení.

Obrázek jednáme na rovinu

Jednáme na rovinu

Nebojíme se posvítit si na bubáky ve skříni, upřímně a s láskou si říkáme věci na rovinu. Zpětná vazba někdy může být nepříjemná, ale vždy nás posouvá kupředu.