Knihy Dobrovský

Za čtyři roky spolupráce jsme společně vybudovali
nejsilnější knižní facebookovou stránku v Čechách.

Kreatika - Emoji love
Kreatika - Emoji like
Kreatika - Emoji wow
Kreatika - Emoji smile
Kreatika - Emoji like
Kreatika - Emoji wow

Velký knižní Dobro.rádce

Vybrat na Vánoce to pravé může být pěkný oříšek. Kniha je bezesporu skvělý vánoční dárek, ale jak vybrat tu nejlepší? Vytvořili jsem tak jedinečný magazín, který radí nejlepší knižní dárky pod stromeček. Nechtěli jsme vytvořit další katalog plný knih a tak je časopis nabitý skvělými články a rozhovory.

Přemýšleli jsme také nad otázkou, jak nejlépe představit knihy čtenářům. K těmto účelům jsme vymysleli sovu Dobro.milu, která je ideální průvodce knižním světem. Přečetla stovky knih a nyní je připravena poradit vám kterou vybrat z nich. Sovička se objevila také v online kampani, kde jsme představili magazín zákazníkům.

Všech 150 000 výtisků sovička Dobro.mila doručila do prodejen Knihy Dobrovský, kde jste si mohli magazín vyzvednou nebo si ho přečíst online.

Novinky od sovy Dobro.mily
Dáreček od sovy Dobro.mily

Zaváli jsme sociální sítě knižními vánoci

Připravili jsme na Facebook a Instagram hotovou lavinu vánočně laděných fotografií.

Kreatika - Emoji love
Kniha - Čarodějnice
Kniha - Do vody
Kniha - Jíme zdravě
Kreatika - Emoji like
Kniha - Povídky podivných
Kreatika - Emoji love
Kreatika - Emoji like
Kniha - Fika & Hygge
Kniha - Osm
Kniha - Ovšem Kovy
Kniha - Hercule Poirot
Kniha - Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci
Kniha - Cena krve
Kreatika - Emoji like

Vánoční kampaň: Kniha je skvělý dárek

Naším cílem bylo vytvořit vtipnou brandovou reklamu. Jako téma jsme vybrali zábavné důvody, proč je knížka nejlepší dárek. Dobře se balí, nemá žádné kalorie, nepoškrábe vás a spoustu dalších. Ze všech nápadů jsme vybrali ty nejlepší, které jsme nakreslili a na jejich základě vytvořili 10 krásných facebookových příspěvků. Lidem se naše vtipné příspěvky velmi líbili. Ty nejlepší jsme rozpohybovali a vytvořili krátká pre-rollová videa na youtube.

Kreatika - Emoji wow

0+

Lajků

0+

Zhlédnutí

Kreatika - Emoji love
Knižní mág - Staň se knižním mágem

Náborová kampaň: Knižní mág

Vymysleli a vytvořili jsme sérii příspěvků na Facebooku a následně do obsahové sítě Google a Sklik, která měla za cíl přivést potenciální zájemce o práci v knihkupectví na kariérní web klienta. První koncept odkazoval na výročí Harryho Pottera, který přestavuje pro všechny vášnivé čtenáře srdeční záležitost. Druhý koncept zachycoval práci mezi knihami v moderních prodejnách.

Knižní mág - Staň se dobrým knihkupcem
Knižní mág - Sen každého knihomola?
Knižní mág - Hledáš dobrou práci knihomole?
Klient - Adam Pýcha

A co tomu všemu říká klient?

Jestli mám něco rád, tak jsou to lidé, které jejich práce baví. Kreatika je dokonalým příkladem. Neustále si hrají, posílají nové nápady a z každého výstupu je vidět snaha odvést pro klienta 110 %. Díky díky díky.

Adam Pýcha, Marketingový ředitel – Knihy Dobrovský